Originální nábytek z masivu, který využijete ve všech pokojích

Nábytek z masivu si můžete nechat vyrobit na zakázku, nebo si jej lehce pořídíte tím, že navštívíte náš internetový obchod, kde se na tyto výrobky specializujeme. Vyberte si ze škály možností a pořiďte si nábytek, který se vám bude líbit po všech stránkách. Tedy jak po těch funkčních, tak estetických.
V případě, že se stane, že nebudete se zobrazenými výrobky spokojeni a máte jiné představy, kontaktujte nás, jsme schopni se přizpůsobit vašim požadavkům a najít individuální řešení a nábytek z masivu vám zajistit podle vašich představ. Často se stane, že lidé potřebují jiné rozměry, než jsou ty standardní a my jsme připraveni tuto situaci řešit.

Cena

Pro každý nábytek z masivu je cena stanovena individuálně a u některých výrobků je třeba si ji vyžádat. Vzhledem k tomu, že je ale používáno prvotřídní ořechové dřevo, využívá se tedy 100 % přírodního materiálu, je třeba počítat s vyššími pořizovacími náklady, ale můžete si být jisti, že investice se vám během let nejen zhodnotí, ale také několikrát vrátí. Nábytek totiž vydrží dlouho a jeho životnost je takřka neomezená.